صادرات علائم راهنمایی و رانندگی باکیفیت

صادرات علائم راهنمایی و رانندگی ترافیک شهری و جاده ای از ایران با بالاترین کیفیت. آن هم بصورت تابلو ریلی و یا با قالب فریم دار با ورق گالوانیزه و خرید عمده لوازم و تجهیزات ساخت تابلوهای ترافیکی. خرید علائم ترافیکی گاردریل , فروش علامت و فریم خام تابلو های ترافیکی در تهران ,اصفهان ,مشهد ودیگر نقاط باما درارتباط باشید.

صادرات علائم راهنمایی و رانندگی

امروزه با وجود این که اغلب علائم راهنمایی و رانندگی زبان مشترکی بین مردم دنیا است، ساخت و تولید علائم راهنمایی و رانندگی به یک صنعت تبدیل شده و شرکت ها تلاش بر صادرات علائم راهنمایی و رانندگی داشته تا محصولات خود را علاوه بر مردم خود به دیگر مردم دنیا نیز عرضه کنند. علائم راهنمایی رانندگی در شکل ها و رنگ های متنوعی تولید می شوند. که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. و بین کشور های بسیاری به عنوان علائمی مشترک در خیابان ها نصب می شوند. مجموعه ما نیز با صادرات علائم راهنمایی سعی بر افزایش نظم و امنیت در خیابان های تمام شهر های دنیا دارد.

صادرات علائم راهنمایی و رانندگی باکیفیت
صادرات تابلوهای راهنمایی و رانندگی

همانطور که می دانید رانندگان برای ایجاد نظم و امنیت بیشتر در خیابان ها و جاده ها. و پیشگیری از حوادث ناگوار و تصادفات باید قوانین و مقرراتی را رعایت کنند. که سازمان راهنمایی و رانندگی این قوانین را به شکل اصولی در تابلو های راهنمایی و رانندگی جای داده است. تا علاوه بر یادآوری مقررات، هشدار ها و هدایت و راهنمایی های ضروری را نیز در اختیار شهروندان قرار دهد. امروزه با وجود افزایش جمعیت و وسایل نقلیه برای حفظ نظم و امنیت جاده ها، صادرات تابلوهای راهنمایی و رانندگی نیز افزایش یافته است و شرکت ما با تولید محصولات با کیفیت و استاندارد و صادرات علائم راهنمایی به کشور های دیگر توانسته در هدف افزایش امنیت انسان ها شریک باشد.

کشورهای هدف صادرات علائم راهنمایی

تاجران و فعالان در حوزه صادرات در کشور ما در بسیاری مواقع یا میتوان گفت همیشه با این سوال از طرف دیگران مواجه میشوند. که بازار هدف با کشورهای هدف صادراتی شما چه کشورهایی هستند. شاید تا یک دهه گذشته این سوال ارزش و جایگاه خود را داشت ولی امروزه مسلما یکی از سوالات اشتباه در عرصه بین اللمل خواهد بود چرا که با گسترش علم و تکنولوژی همه ما هرروز عمیق تر از گذشته زندگی در عصر ارتباطات را تجربه میکنیم که در چنین شرایط و با تغییر سبک ارتباطات جهت پیشرفت بهتر در امور تجاری خود و عقب نماندن از رقبای تجاری حوزه فعالیت خود باید تمام دنیا را مخاطب محصولات و خدمات خود قراردهیم.
صادرات علائم راهنمایی و رانندگی باکیفیت

چشم انداز صادراتی گروه شرکت های ترافیک ساز

شاید در اولین نگاه و برخورد حتی از قدیمی ترین فعالین در حوزه تجارت بین الملل قراردادن تمام کشورهای دنیا بعنوان کشورهای هدف صادرات علائم راهنمایی کمی گیج کننده و دور از ذهن به نظر برسد ولی فعالین در حوزه کسب و کار اینترنتی بهتر میتوانند تجربیات خود را بازگو نمایند. ما در مجموعه ترافیک ساز با قراردادن تمام کشورهای دنیا بعنوان کشورهای هدف صادرات علائم راهنمایی توانسته ایم چشم انداز وسیعی برای پیشرفت هرچه بیشتر در تمام عرصه های خرید و فروش و ساخت لوازم و تجهیزات ترافیکی ایجاد نماییم
که شروع آن با تولید تابلو ترافیکی و خرید علائم راهنمایی و رانندگی بوده است.
صادرات علائم راهنمایی و رانندگی باکیفیت

ایجاد درآمد از صادرات انواع محصولات بومی و صنعتی برای عموم مردم

متاسفانه در کشور ما بیشترین هزینه ها و سرمایه های انسانی و زمان صرف صادرات مواد اولیه نفتی و یا محصولات کشاورزی همچون پسته و زعفران که در بازارهای جهانی دارای قیمت مشخص هستند میشود و با توجه به صرف سرمایه های کلان کشوری و ارزش افزوده پایین اینگونه محصولات خروجی آن جزء از بین رفتن سرمایه های آبی و معدنی کشور و نیز از بین رفتن دیگر فرصت ها و انگیزه های تجارت در بین عموم مردم نخواهد بود در اینجاست که برای بهبود وضعیت کشور از لحاظ اقتصادی میتوان به فراهم کردن شرایط صادراتی و معرفی محصولاتی ارز آور و درآمد زای صادراتی برای عموم مردم و نه برای قشری خاص و یا شرکت های دولتی و خصولتی اقدام نمود.
صادرات علائم راهنمایی و رانندگی باکیفیت

مزایای صادرات علائم راهنمایی

با توجه به موقعیت استراتژیک کشور پهناورمان از لحاظ دسترس پذیری و داشتن مرزهای آبی و زمینی با چندین کشور همسایه و نیز دلایل بسیار دیگر هچون وجود گستردگی کارگاه های کوچک و بزرگ در سطح کشور که هرکدام از در حال استفاده از چند دهم ظرفیت خود میباشند و داشتن نیروهای ارزان کاری و نیز زیرساخت های حمل و نقل زمینی ریلی و دریایی با سوپسیت های دولتی و ارزان میتوان هر محصول بومی را صادراتی و ارزآور برای بازار هدف چند میلیاردی دنیا دانست که صادرات علائم راهنمایی توسط خریدار انواع تابلوهای ترافیکی یک نمونه ناچیز آن خواهد بود.
صادرات علائم راهنمایی و رانندگی باکیفیت

استفاده از ظرفیت دیگر شرکتها برای صادرات علائم راهنمایی

صادرات هر محصولی همچون صادرات علائم راهنمایی در ابتدا به دلیل عدم آشنایی با نحوه صادرات آن محصول سخت به چشم خواهد آمد ولی با صادرات چندین پارت از یک محصول میتوان به تجربه و اعتماد به نفس لازم دست یافت. خوشبختانه با وجود شرکت های خوب تجاری که در تمام مراحل واردات مواد اولیه و صادرات محصول میتوانند. همراه ما باشند نباید دلهره های اینچنینی به دل راه داد.
صادرات علائم راهنمایی و رانندگی باکیفیت

نحوه صادرات علائم راهنمایی

لزوما با داشتن تجربه صادرات علائم راهنمایی همچون دیگر محصولات باید باز هم با برون سپاری بخش هایی از کار به شرکت های واردات و صادرات نسبت به بهینه سازی و بهبود ساختارهای مجموعه خود جهت توسعه بازارها و میزان حجم صادرات خود اقدام نمود. شاید بتوان نحوه صادرات علائم راهنمایی را به صورت تئوری در چند خط بیان کرد ولی در دنیای امروزه و در عصر ارتباطات بهترین گزینه تجربی جهت صادرات علائم راهنمایی و هر محصول دیگری استفاده از تجربیات دیگر مجموعه ها و شرکت های صادراتی فعال خواهد بود.
صادرات علائم راهنمایی و رانندگی باکیفیت

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما