قیمت شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا در تهران

شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا از نظر کیفیتی و تعداد صادراتش بسیار فراوان نیز می باشد و هر کدام از برند هایش قیمت های گوناگونی را دارا می باشد و در ادامه شبرنگ ترافیکی تری ام در بین شبرنگ های مشابه برتری و درخشندگی بالایی را شامل می شود و قیمت کم تری نسبت به سایر شبرنگ های دیگر دارد . 

قیمت شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا در تهران

10 ویژگی شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا

10 ویژگی شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا ویژگی شبرنگ ترافیکی را به چند نمونه می توان مثال زد یکی این که در موقع شب های برفی و کولاکی که نمی شود در جاهای شلوغ جلوی خودرو را تا حد ممکن دید زمانی که به سر چهار راه می رسید سبرنگ ها را خواهید دید بعضی از آن ها که در مکان های پر خطر و پر تردد و شلوغی نیز می باشد به رنگ قرمز هستند و بعضی دیگر که کم تر خطر وجود دارد به رنگ های زرد و یا سفید و گاهی به صورت رنگ سفید قابل مشاهده نیز هستند . 

برخی از ویژگی های شبرنگ در ده مورد کوتاه و مهم :

  1. برای رانندگی وسایل نقلیه در تاریکی شب 
  2. برای دستگاه های ساخت و ساز در جاده و … 
  3. ماشین های راه آن و قطار 
  4. وسایل نقلیه اضطراری و سرعت کند 
  5. ایمنی جاده ها و رانندگان 
  6. هدایت مسیر و گم نکردن مسیر 
  7. افزایش سطح دید رانندگان در شب 
  8. نشانه های غیر قابل کنترل ترافیکی 
  9. بیمارستان ها و محل حوادث 
  10. افرادی که در شب کار می کنند در محوطه جاده مانند کارگران شهرداری و یا پلیس راهور و برای امنیت جانی شخص در شب 

شبرنگ های ترافیکی تر ام آمریکا مقاومت بالایی در سرما و گرما را دارد و همین طور رنگ های اصلی را دارا هستند و می توان گفت اگر یک روز شبرنگی در خیابان ها مشاهده نکنیم معلوم است چه بلا هایی و اتفاقاتی خواهد افتاد و دیگر حتی رانندگان با ماشین و خودرو های سنگین باربری و همین طور با ماشین های بزرگی که در کنار جاده ها هستند که جاده ها را می سازند و یا تعمیر می کنند را نمیبینیم و شاهد سانحه بدی در مسافرت ها و جاده ها خواهیم بود . 

فروش شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا در تهران

فروش شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا در تهران فروش شبرنگ ترافیکی تر ام آمریکا در طرح ها و مدل هایی مانند لانه زنبوری ،ساده و شبرنگ دیزلی به صورت شبرنگ سه ساله ،پنج ساله و همین طور هفت ساله و در اخر هم ده ساله همواره در سراسر جهان انجام می شود . قیمت خرید شبرنگ تری ام ساخت آمریکا به دلیل نوسانات و تورم موجود قیمت تضمینی و پایه ثابتی نخواهد داشت و قیمت ها به صورت هفتگی یا ماهانه و یا روزانه در حال بروز رسانی و تغییر نیز می باشد . 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما