مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی جاده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت تابلوهای ترافیکی شهری و جاده ای استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست قیمت تابلو ترافیکی جاده ای مطابق با استاندارد های اداره راهی :بررسی تاثیر قیمت شبرنگ ترافیکی در قیمت تابلوهای ترافیکی:تابلوهای ترافیکی شهری:قیمت تابلوهای راهنمایی ورانندگی
تابلوهای ترافیکی شهری

قیمت تابلوهای ترافیکی اعم از انواع تابلوهای ترافیکی ال ای دی led ,تابلو ترافیکی vms , سولار ,تابلو ترافیکی گالوانیزه ,تابلو ترافیکی گاردریل , و فریم تابلو ترافیکی ,تابلو علائم ترافيكي درمجموعه ماقابل دریافت میباشد.جهت دریافت لیست قیمت تابلوهای ترافیکی و شبرنگ جاده ای در تهران ,اصفهان ,مشهد ودیگر نقاط باما درارتباط باشید.

[toggle title=”پیشنهاد ویژه فروش تابلو و شبرنگ” state=”open”]اگرتا آخر هفته جاری، محصولات خود را از طریق همین سایت سفارش دهید، از تخفیف ویژه ما برخوردار خواهید شد.[/toggle]شرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگیدر این طبقه از تابلوهای راهنمایی و رانندگی که بعنوان تابلوهای ترافیکی شهری شناخته میشوند،
ممکن است در آنها از انواع شبرنگهای با عمر کوتاه تر هم استفاده شود.
که در صورت گرفتن تضمین بابت شبرنگ های ترافیکی چند ساله پیشنهاد میشود به تاریخ شبرنگهای چسبانده شده برروی سرتابلوها دقت شود.

لیست قیمت تابلو ترافیکی جاده ای مطابق با استاندارد های اداره راهی :

تولید تابلوهای ترافیکی جاده ای و دیگر تابلو علائم ترافیکی خیابانی جهت خرید و نصب توسط شرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگی توسط شرکت تولیدی تجهیزات ترافیکی فرتو ترافیک به شرح زیر میباشد:

قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی

شرکت های ترافیکی با استفاده از لیست قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی فوق که بصورت ماهیانه به روز میشوند میتوانند ضمن برآورد ریالی قیمت تابلو خیابانی و قیمت تابلوهای ترافیکی شهری مورد نیاز پروژه های ترافیکی خود جهت تجهیز ترافیک پروژه های ترافیکی اقدام نمایند.

بررسی تاثیر قیمت شبرنگ ترافیکی در قیمت تابلوهای ترافیکی:

از آنجا که قیمت شبرنگ ترافیکی در قیمت تمام شده تابلوهای ترافیکی تاثیر بسزایی دارد بنابراین
بسته به تخصیص اعتبار کارفرما و  نیاز و سفارش مشتری و پیمانکار از شبرنگ ترافیکی
درانواع شبرنگ لانه زنبوری و شبرنگ ساده و رده مهندسی
اعم از شبرنگ کیوالایت ژاپن- kiwalite و شبرنگ اوری امریکا- avery و شبرنگ تری ام امریکا- ۳m
و شبرنگ DM و شبرنگ TAT و شبرنگ پریسماتیک و غیره به صورت شبرنگ ۳ ساله، ۵ ساله و ۷ساله نیز استفاده  میشود.

قیمت تابلوهای ترافیکی

تابلوهای ترافیکی شهری:

  1. تابلوهای انتظامی
  2. تابلوهای اخطاری
  3. تابلوهای اخباری
  4. تابلوهای محلی

تابلوهای ترافیکی نقش مهمی در کنترل عبور و مرور صحیح خودروها و همچنین هدایت هرچه بهتر  رانندگان ایفا میکند.
نصب صحیح و کاربردی تابلوهای ترافیکی شهری میتواند باعث هدایت هرچه بهتر رانندگان شده و تداخل و ترافیک و تصادف ها را کاهش میدهد.

قیمت تابلوهای ترافیکی

نکته مهم و حائز اهمیت تعمیر و نگهداری صحیح از آنهاست، زیرا این امر نه تنها به بهبود شرایط ترافیکی کمک میکند بلکه از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود.

قیمت تابلوهای ترافیکی
تابلو ترافیکی

قیمت تابلوهای راهنمایی ورانندگی

تابلوهای ترافیکی

تابلوهای راهنمایی و رانندگی یکی از مهمترین محصولات تجهیزات ترافیکی به شمار می آید.تابلوهای راهنمایی و رانندگی در ایران یکی از مهمترین محصولات تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. در قیمت گذاری تابلوهای ترافیکی عوامل متعددی تاثیر گذار است، مانند ابعاد،نوع و جنس شبرنگ مورد استفاده بر روی تابلوها به چند ساله بودن شبرنگ ها تاثیر بسزایی بر قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی دارد.شرکت فرتو ترافیک این امکان را به شما میدهد تا به جای خرید از واسطه ها مستقیماً از از خود کارخانه خریداری کنید. تولید انواع تابلوها که شامل تابلوهای ترافیکی شهری و جاده ای تابلوهای راهنمایی و رانندگی می شود در کارخانجات ما با کادری مجرب مواد اولیه با کیفیت و تضمین شده انجام می شود.

Call Now Buttonتماس بگیرید