اولین لیست قیمت فروش تجهیزات ترافیکی | بازار فروش انواع لوازم ترافیکی

اولین لیست قیمت فروش تجهیزات ترافیکی توسط شرکت های تولید کننده این تجهیزات به بازار اعلام می شود. این تجهیزات شامل وسایل مختلفی می شوند که به وسیله آنها ایمنی و حفاظت راه ها و جاده ها تضمین می شود. هر کدام از این وسایل دارای کاربرد خاص می باشند و قرار دادن آنها در مسیر راه دارای معنی خاص می باشد. از این تجهیزات در مواقع لزوم استفاده می شود و هر کدام درای معنی خاصی می باشند. شرکت های مختلف تولید کننده این وسایل دارای فعالیت های متفاوتی در این زمینه می باشند که تامین کننده نیاز کشور به این قبیل کالا ها می باشند.

اولین لیست قیمت فروش تجهیزات ترافیکی | بازار فروش انواع لوازم ترافیکی

معرفی انواع تجهیزات ترافیکی

معرفی انواع تجهیزات ترافیکیتجهیزات و لوازم ترافیکی همان طور که از نامشان پیداست برای اعلام اخطار و هشدار به افراد به کار می روند. از جمله این وسایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مانع فلزی یو شکل به عنوان نوعی المان بازدارنده و لوازم هشدار
 • سیلندر یا استوانه ترافیکی برای مشخص و متمایز کردن مسیر راه
 • تابلو های ترافیکی برای هشدار و اعلام خطر و فرمان به رانندگان
 • بشکه ایمنی برای اعلام خطر و کاهش تصادفات
 • انواع چسب های ترافیکی برای مشخص کردن مسیر در جاده و خیابان
 • فروش سرعت گیر هوشمند برای کنترل سرعت
 • آینه محدب ترافیکی برای نشان دادن مسیر هایی که به خوبی قابل دید نیستند
 • انواع چراغ راهنمایی هوشمند

موارد فوق بخشی از تجهیزات ترافیکی شهری هستند که در خیابان های شهر و همچنین جاده ها قابل مشاهده می باشند. رانندگان با مشاهده این علائم می توانند تعیین مسیر نموده و از خطر های احتمالی دور بمانند.

راهنمای خرید انواع لوازم ترافیکی شهری

راهنمای خرید انواع لوازم ترافیکی شهریهر کدام از انواع تجهیزات ترافیکی موجود در شهر ها دارای کاربرد خاص می باشند. از این رو به کار گیری درست آنها در اعلام هشدار های لازم به شهروندان و جلوگیری از بروز تصادفات احتمالی نقش بسیار زیادی دارد. برای خرید این تجهیزات بهتر است از طریق مشاوره با فروشندگان یا کارشناسان این رشته اقدام به خرید تجهیزات مناسب نمود. قرار دادن هر کدام از وسایل و تجهیزات ترافیکی یکی از عوامل و فاکتور های مهم در کاهش تصادفات و آسیب دیدگی در محیط های شهری و جاده ای می شود. کارشناسان فروش این تجهیزات می توانند راهنمایی های لازم را به خریداران در مورد انتخاب و کاربرد درست این لوازم ارائه نمایند. از این رو توجه به نکات ذکر شده می تواند در انتخاب و خرید مناسب کمک شایانی نماید.

لیست قیمت جدید انواع محصولات ترافیکی

لیست قیمت جدید انواع محصولات ترافیکیتجهیزات ترافیکی هوشمند از جمله محصولات جدیدی هستند که جایگزین مدل های قدیمی شده اند. هزینه نهایی تولید این تجهیزات عاملی مهم در تعیین لیست قیمت این لوازم می باشد. از جمله عوامل دیگر تعیین کننده قیمت این کالا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قیمت خرید مواد اولیه
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • کیفیت تولید
 • مدت زمان گارانتی
 • شرکت تولید کننده

از طریق لیست قیمت این تجهیزات می توان با انواع این لوازم و محصولات ترافیکی آشنا شد و آنها را تهیه کرد. پیمان کاران شهر داری در شهر ها وظیفه تامین این لوازم را بر عهده دارند. این تجهیزات در هنگام تعمیر خیابان های شهر یا جاده های بین شهری قرار داده می شوند و رانندگان با مشاهده آنها می توانند تصمیم درست را برای انتخاب مسیر مناسب اتخاذ نمایند.

فروش مستقیم انواع تجهیزات ترافیکی

فروش مستقیم انواع تجهیزات ترافیکیتجهیزات ترافیکی توسط شرکت های مختلف تولید می شوند که برخی به فروش مستقیم تولیدات خود می پردازند. این نوع فروش موجب تهیه این تجهیزات با قیمت مناسب و ارزان تر از بازار خواهد شد. این وسایل با کمک رنگ ها و اشکال مختلفی تولید می شوند تا بتوانند توجه رانندگان و همچنین افراد پیاده را در محیط های شهری فراهم نمایند. فروش مستقیم ممکن است از درب کارخانه تولید کننده صورت گیرد و یا از طریق نمایندگی های فروش در شهر های مختلف انجام شود. هر دو روش ذکر شده به فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات شرکت تولید کننده می پردازند.


خرید سرعت گیر جاده

برای کاهش سرعت اتومبیل هایی که در جاده ها و یا خیابان ها تردد می کنند در صورتی که تابلو های هشدار دهنده کارکرده خودشان را نداشته باشند معمولا از علائم امری که باعث کاهش سرعت خودرو میشود. سرعت گیر ها نیز جزو علائم امری به حساب می آید.انواع سرعتگیر، سرعت گیر جاده ای، سرعت گیر آسفالتی، سرعت گیر پلاستیکی و سرعت گیر لاستیکی وجود دارد. شرکت فرتو ترافیک با ارائه اولین لیست قیمت فروش تجهیزات ترافیکی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. جهت اطلاع از قیمت فروش سرعت گیر پلاستیکی اصفهان، قیمت تابلو سرعت گیر، قیمت ساعت پلاستیک و سایر علائم و تجهیزات تزافیکی و پارکینگی با ما تماس بگیرید.

اولین لیست قیمت فروش تجهیزات ترافیکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما