مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی جاده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش لوازم ترافیکی تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره لوازم ترافیکی تهرانخرید عمده لوازم ترافیکی تهران

لوازم ترافیکی تهران که امروزه تحت نظر اداره راهنمایی رانندگی مرکزی استان تهران بزرگ ساخته می شوند دارای سایز و ابعاد مختلف و گوناگونی بوده و همچنین شامل تمامی لوازم ترافیکی می‌باشد که به سایر شهرهای ایران نیز صادر می گردند.

مرکز فروش لوازم ترافیکی تهران سعی دارد که تمامی لوازم مهم و ضروری را به صورت عمده و کلی به سایر شهرهای ایران نیز صادر کند و همچنین لوازم مخصوص برای جاده‌ها و خیابان‌های استان را نیز تولید بکند.

مرکز فروش لوازم ترافیکی تهران

اطلاعاتی درباره لوازم ترافیکی تهران

اطلاعاتی درباره لوازم ترافیکی تهران لوازم ترافیکی همگی دارای خصوصیات و ویژگی‌های واحدی هستند یعنی قانون در تمامی سطح ایران یکسان بوده به همین جهت تمامی این گونه لوازم به صورت یکسان تولید می‌شوند و معمولاً قابل استفاده برای خیابانها و جاده ها می باشند که امکان استفاده تولید این محصولات متفاوت است.

لوازم ترافیکی معمولاً شامل تابلوها و پرچم‌های مخصوص برای سطح شهر میباشد که هرکدام نشان‌دهنده قانون خاصی هستند و به نوعی راننده را توجیه می‌کند که در مکان خاصی چون قانون را باید رعایت بکند.

انواع ترافیکی که به‌صورت تابلوهای آبی و همچنین سبز و همچنین تابلوهای هشدار تولید می‌شود که هر کدام خط است استفاده برای مکان خاصی می باشند به عنوان مثال تابلوهای آبی برای نصب در بزرگراه ها هستند که به نوعی تابلوهای کاهنده سرعت یا حداقل سرعت مجاز را نشان می‌دهند اما تابلوهای سبز مخصوص بزرگراه ها می باشند که نشان دهنده سرعت گیرها و همچنین چراغ های قرمز و همچنین دوربین های کنترل سرعت می باشند.

انواع لوازم ترافیکی هشدار که معمولاً دارای زمینه سفید با حاشیه قرمز هستند معمولاً برای سطح شهر استفاده می‌شوند که نشان دهنده برخی ازقانون ها می باشد به عنوان مثال نشان دهنده سرعت غیرمجاز و همچنین حداکثر سرعت مجاز و نشان دهنده سبقت غیر مجاز و همچنین نشان دهنده انواع و اقسام سرعت گیرها و دست اندازها و راه های انحرافی می باشند.

انواع دیگر لوازم ترافیکی معمولاً به عنوان دید بهتر راننده در حاشیه جاده‌ها و بزرگراه‌ها نصب می‌شود که معمولاً دارای رنگ بندی خاصی می باشند اما بیشتر به صورت آبی هستند.

خرید عمده لوازم ترافیکی تهران

خرید عمده لوازم ترافیکی تهران خرید ترافیکی تهران و به صورت عمده و کلی انجام می‌شود در واقع شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ انواع و اقسام لوازم ترافیکی در نظر دارند که محصولات خود را در بهترین و بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت که معمولا از جنس فلز یا جنس پلاستیک فشرده هستند تولید کنند و انواع و اقسام شهرها و همچنین مراکز موجود در ایران صادر کنند تا به نوعی هم باعث رعایت اصول قانونی بشوند و هم باعث رونق فروش این محصولات نیز باشند و همچنین محصولات را به سایر کشور هایی که قوانین یکسانی با ایران دارند نیز صادر کنند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی جاده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید